Type your zipcode or address to see local food around you
People's Pantry

The Aisle

From makers near you.

Active filters: Reset all
Raw Unfiltered Honey
Raw Unfiltered Honey  by THE ROAMING ACRES FARM LLC Local pickup
THE ROAMING ACRES FARM LLC Local to Hartsgrove, OH

Raw Unfiltered Honey

$20.00

Pumpkin Sourdough Loaf
Pumpkin Sourdough Loaf by Sophie's Loafies Local pickup
Sophie's Loafies Local to Montville, OH

Pumpkin Sourdough Loaf

$15.00

Bones/Backs for broth 4LB package Pasture Raised Chicken
Bones/Backs for broth 4LB package Pasture Raised Chicken by THE ROAMING ACRES FARM LLC Local pickup
THE ROAMING ACRES FARM LLC Local to Hartsgrove, OH

Bones/Backs for broth 4LB package Pasture Raised Chicken

$4.00

Brown Butter Chocolate Chip Cookies
Local pickup
Sophie's Loafies Local to Montville, OH

Brown Butter Chocolate Chip Cookies

$3.00

Pasture Raised Chicken Drumsticks
Pasture Raised Chicken Drumsticks by THE ROAMING ACRES FARM LLC Local pickup
THE ROAMING ACRES FARM LLC Local to Hartsgrove, OH

Pasture Raised Chicken Drumsticks

$6.00 / lb

about 1.5–3 lb · up to $18.00

Pasture Raised Chicken Wings
Pasture Raised Chicken Wings by THE ROAMING ACRES FARM LLC Local pickup
THE ROAMING ACRES FARM LLC Local to Hartsgrove, OH

Pasture Raised Chicken Wings

$6.00 / lb

about 1.5–2.5 lb · up to $15.00

100% Grass Fed & Finished Dexter Ground Beef
100% Grass Fed & Finished Dexter Ground Beef by THE ROAMING ACRES FARM LLC Local pickup
THE ROAMING ACRES FARM LLC Local to Hartsgrove, OH

100% Grass Fed & Finished Dexter Ground Beef

$11.99 / lb

about 1–1.2 lb · up to $14.39

100% Grass Fed & Finished Dexter Strip Steaks
100% Grass Fed & Finished Dexter Strip Steaks by THE ROAMING ACRES FARM LLC Local pickup
THE ROAMING ACRES FARM LLC Local to Hartsgrove, OH

100% Grass Fed & Finished Dexter Strip Steaks

$25.00 / lb

about 0.7–1 lb · up to $25.00

Pasture Raised Chicken Thighs - Bone In
Pasture Raised Chicken Thighs - Bone In  by THE ROAMING ACRES FARM LLC Local pickup
THE ROAMING ACRES FARM LLC Local to Hartsgrove, OH

Pasture Raised Chicken Thighs - Bone In

$9.00 / lb

about 1.7–2 lb · up to $18.00

Goat Milk Soap - Honey & Oat
Goat Milk Soap - Honey & Oat by THE ROAMING ACRES FARM LLC Local pickup
THE ROAMING ACRES FARM LLC Local to Hartsgrove, OH

Goat Milk Soap - Honey & Oat

$7.50

Whipped Tallow Balm
Whipped Tallow Balm by THE ROAMING ACRES FARM LLC Local pickup
THE ROAMING ACRES FARM LLC Local to Hartsgrove, OH

Whipped Tallow Balm

$15.00

100% Grass Fed & Finished Dexter Chuck Roast
100% Grass Fed & Finished Dexter Chuck Roast by THE ROAMING ACRES FARM LLC Local pickup
THE ROAMING ACRES FARM LLC Local to Hartsgrove, OH

100% Grass Fed & Finished Dexter Chuck Roast

$13.49 / lb

about 1.3–3 lb · up to $40.47

Loading…

Filters

Reset
How do you want to get it?
Markets & stands
  • Type to find a market near you.
Your location
Radius
Category
Verified Certifications
Dietary Restrictions
Pre-order Items

Share your location to shop local

or